VW Caravelle

0506 386 08 77     /kurayrentacar
Tıkla & Ara
VW Caravelle

Teknik Özellikler

Motor Hacmi: CC
Beygir Gücü: PS
Yakıt Türü: Dizel
Vites Türü: Manuel
Yakıt Tüketimi: lt

Donanım Özellikleri

Yolcu Sayısı: 9 kişi
Bagaj Hacmi: lt
Sunroof: Yok
Bluetooth: Var
USB Bağlantısı: Var

Ücret Bilgileri

1-3 Gün Arası: 180 TL
4-7 Gün Arası: 175 TL
8-15 Gün Arası: 170 TL
16-28 Gün Arası: 160 TL
29+ Gün: 150 TL

Araç Hakkında Bilgi

Caravelle’in etkileyici karakteri iç mekanda da kendini gösteriyor. Yandaki sürgülü kapıyı açın ve kolayca aracın içine girin. 8 şık ve ergonomik yolcu koltuğu, geniş bacak mesafesi ve iç mekanın zarif döşemelerini gördüğünüzde, hisleriniz inanca dönüşecek: Burada keyifli yolculuk için gereken her şey var!

Ön kapılardaki “Caravelle” yazılı basamak aydınlatmalarının yanı sıra kayar kapıda da basamak aydınlatması bulunmaktadır. 8 yolcu kapasiteli Caravelle’de, yolcu bölümündeki halı kaplamalar, özel iç trim ve yüksek kalitedeki koltuk kumaşları hoş bir ambiyans yaratmaktadır.

Ön konsola entegre joystick vites kolu, hem kullanım kolaylığı hem de şıklık sunuyor. Kolçaklı sürücü koltuğu ve joystick vites kolu sayesinde vitesi değiştirmek daha da kolay.

Caravelle Comfortline modelinde otomatik vites seçeneği sizi bekliyor: Otomotik vites sayesinde, sadece gaz ve fren pedalları üzerinden hızınızı ayarlayarak, vites değiştirme mecburiyetinden kurtulacaksınız. Caravelle Comfortline'da sunulan 7 ileri DSG vites seçeneği ile manuel vites kullanım keyfini de sürdürebilirsiniz.
Geniş bagaj bölmesi, her duruma uyum sağlayacak biçimde hazırlanmıştır. Arka koltukların tümü sökülebilmekte, üçlü koltuk ayrıca katlanıp devrilebilmektedir. Bu sayede, 3.7 m3’e kadar yükleme hacmi sağlanabilmektedir.
Caravelle'in müzik sistemi üzerinden radyo dinlemenin yanı sıra, hem CD ve MP3 çalma hem de MP3 playerınızı bağlama imkanına sahipsiniz. 8 hoparlör aracılığıyla net, berrak ses kalitesi elde edersiniz.

Online Rezervasyon

Alış Bilgileri
Dönüş Bilgileri
Ekstralar
Kişisel Bilgiler